Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ прибирає дублювання в маршрутній мережі міста – Костянтин Усов

08 листопада 2021 року, 12:49

Місто розриває договори ще з чотирма перевізниками на 11-ти міських маршрутах. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«Під час аудиторської перевірки конкурсних документів на перевезення пасажирів Києва було виявлено чергові фальсифікації, які призвели до надання необґрунтованої переваги перевізникам на низці маршрутів», – зазначив Костянтин Усов.

Він уточнив, що ідеться про такі маршрути:

  • №№ 224, 234, 539 та 559 – перевізник ТОВ «Союз-Авто»;
  • № 231 – перевізник ПП «Базальт»;
  • №№ 421, 581, 155 та 516 – перевізник ТОВ «Кийтранс-2005»;
  • №№ 517 та 402 – перевізник ПП «Універсал-Транс».

«Партію підроблених документів виявив Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА, договори по 11 маршрутах розриваються в односторонньому порядку. Ми прибираємо з вулиць Києва наступні 76 «іржавих корит», – повідомив заступник голови КМДА.

Він також зазначив, що місто не планує укладати нові договори за більшістю з цих маршрутів  – ні з комунальними, ні з приватними перевізниками.

«Причина в тому, що більшість із 11 маршрутів на 76 одиниць рухомого складу дублювали існуючі комунальні маршрути і крали пасажиропотік у «Київпастрансу». Маршрутка № 516 забирала пасажирів у автобуса № 63. Маршрутка № 234 дублювала 29-й тролейбус, а 224-та маршрутка – автобус № 88», – пояснив Костянтин Усов.

Він зазначив, що подальші результати аудиту покажуть, хто був у цьому зацікавлений.

«Моя задача – системно прибирати дублювання в маршрутній мережі й повертати пасажиропотік комунальному транспорту, прибираючи ганебний мотлох із доріг, – наголосив заступник голови КМДА. – На вказаних сьогодні 11 напрямах кількість «випусків» «Київпастрансу» буде пропорційно збільшено».

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація оголосила про проведення 10 грудня чергового конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування і ще посилила вимоги до перевізників.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]