Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Київській міській раді пропонують киянам надавати пропозиції щодо порядку подання та розгляду електронних петицій

08 листопада 2021 року, 11:56

Кияни можуть надавати пропозиції до Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій до 14 листопада поточного року.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, потрібно спростити користування електронними петиціями для киян.

«Необхідно розподілити електронні петиції за рівнями «місто», «район», «мікрорайон» та встановити пропорційне зменшення строку збору підписів. Водночас потрібно удосконалити процедуру присвоєння електронним петиціям рівня, а також підготовки відповіді та виконання петицій. Важливо покращувати інструменти комунікації з громадою задля ефективної співпраці та розбудови європейської столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що кияни можуть надсилати свої пропозиції щодо змін до положення, адже тільки спільними зусиллями укріплюється демократичне суспільство, де панує верховенство права.

Згідно із запропонованими змінами до положення, електронні петиції планується розподіляти за рівнями:

«місто» – питання, які мають загальноміський характер та поширюються на всю територію міста Києва або зачіпають територію кількох районів – не менше шести тисяч підписів громадян протягом не більше 60 календарних днів із дня оприлюднення електронної петиції;

«район» – питання, які поширюються на територію одного адміністративного району в місті Києві – не менше двох тисяч підписів громадян протягом не більше 20 календарних днів із дня оприлюднення електронної петиції;

«мікрорайон» – питання, які мають мікрорайонний характер, не належать до питань загальноміського та районного характеру – не менше 400 підписів громадян упродовж не більше 10 календарних днів із дня оприлюднення електронної петиції.

Пропонована форма надання пропозицій: у форматі порівняльної таблиці, виконаної у текстовому процесорі MS Word.

Електронна адреса для надання пропозицій: [email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]