Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ приєднався до Единбурзької декларації щодо всесвітньої концепції біорізноманіття – Дмитро Загуменний

21 жовтня 2021 року, 16:12

Київ підтримав Единбурзьку декларацію для субнаціональних урядів, міст та місцевих органів влади щодо всесвітньої концепції біорізноманіття на період після 2020 року. Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

«Екологічна політика і збереження місцевого природного середовища є одним із пріоритетів для київської влади. Тому підписання Единбурзької декларації стане сигналом для інших міст звернути особливу увагу на проблеми навколишнього середовища», – зауважив Дмитро Загуменний.

Единбурзька декларація – це спільна міжнародна заява органів місцевої влади різних країн, що визначає ключову роль останніх у впровадженні необхідних політичних реформ задля збереження біорізноманіття та боротьби з наслідками зміни клімату.

Зокрема, Документ закликає:

  • вжити необхідних заходів для припинення скорочення біорізноманіття;
  • визнати ключову роль регіональних та місцевих органів влади;
  • підтримати спеціальне рішення щодо нового Плану дій для регіональних урядів, міської та місцевої влади тощо.

«Нині, як ніколи, важливо мати здорове та безпечне природне середовище. І на початку цього Десятиліття ООН з відновлення екосистем (2021-2030 рр.) ми усвідомлюємо ключову роль, яку відіграють міста та регіони у боротьбі з наслідками зміни клімату та втрати природних середовищ проживання. Ваша підтримка Единбурзької декларації допоможе впевнитися, що люди, які проживають у наших містах та муніципалітетах, можуть жити в гармонії із природою, та захистити цінні місцеві екосистеми для майбутніх поколінь», – наголосив високошляхетний лорд-провост Единбурга Френк Росс.

За інформацією Управління міжнародних зв’язків КМДА, до підписантів Единбурзької декларації входять важливі іноземні партнери Києва – уряди Шотландії, Квебеку, Басконії, Каталонії, Берліну, Страсбургу, Токіо, Монреалю, Лондона.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]