Версія для людей із вадами зору

«Київавтодор» повторно обробляє вулично-дорожню мережу посипальними матеріалами. У столиці працюють 334 одиниці спецтехніки

24 грудня 2018 року, 18:52

Сніг у столиці посилюється і, за прогнозами синоптиків, ітиме упродовж всієї ночі, а також завтра, 25 грудня. Крім того, уночі очікується зниження температури повітря до -4, що створює погодні умови, за яких без своєчасної обробки протиожеледними матеріалами на вологому покритті миттєво утворюється ожеледь. Як повідомили у КК «Київавтодор», така ситуація для комунального концерну означає роботу у цілодобовому посиленому режимі.

334 одиниці спецтехніки та бригади з ручного прибирання ні на мить не припиняють свою роботу: великогабаритна спецтехніка задіяна для роботи на дорогах та штучних спорудах міста, трактори, мінінавантажувачі та машини «Bucher» і 52 бригади з ручного прибирання обробляють та прибирають від снігу тротуари, зупинки громадського транспорту, наземні та підземні пішохідні переходи, які знаходяться на утриманні підприємств корпорації.

Станом на 18:00 для недопущення утворення снігових накатів підприємства «Київавтодору» проводять повторну обробку вулично-дорожньої мережі столиці посипальними матеріалами.

Враховуючи посилення снігопаду, комунальна корпорація «Київавтодор» наполегливо звертається до водіїв із проханням не залишати власні автiвки обабіч вулиць та доріг, адже це створює значні перешкоди для роботи спецтехніки та затримує оперативне прибирання столиці від снігу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua