Версія для людей із вадами зору

«Київавтодор» за власною технологією облаштовує пішохідні переходи з червоно-білої бруківки

16 вересня 2016 року, 13:19

Пішохідний перехід із кольорової бруківки червоно-білого кольору облаштовано на перехресті вул. Богдана Хмельницького та вул. Терещенківської – це вже 2-й такий перехід у столиці. Так комунальна корпорація «Київавтодор» продовжує втілювати в життя власні технічні інновації.

До ідеї дорожників наштовхнули фізичні характеристики бруківки – на ній погано тримається фарба або пластик, і тому дорожня розмітка пішохідного переходу швидко зношується.

Тож, щоб забезпечити безпеку пішоходів під час перетину проїжджої частини, автодорівці влаштували «зебру» з червоно-білої бруківки, виготовленої із бетону підвищеної міцності товщиною 12 см. Завдяки спеціальним технологіям на покритті плитки забезпечено шорсткість, яка відповідає вимогам стандартів із безпеки руху.

Нагадаємо, що перший такий пішохідний перехід було зроблено на перехресті вул. Богдана Хмельницького з вул. Лисенка (напроти посольства Німеччини), тривають роботи із облаштування ще одного такого переходу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua