Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада підтримала рішення про реорганізацію Спецбудинків для ветеранів 

23 вересня 2021 року, 13:32

Депутати Київради підтримали рішення про реорганізацію Спеціалізованих будинків для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю на вулицях Їжакевича, 3 та М. Котельникова, 32/11 шляхом приєднання їх до Спеціалізованого будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю на вул. Будищанській, 4. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Потреба реорганізації полягає передовсім у тому, що необхідно раціоналізувати використання матеріальних ресурсів, вдосконалити управління закладами, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва. Завдяки прийнятому рішенню Департамент соціальної політики зможе утворити комісію, яка проводитиме реорганізацію, оптимізувати наявні ресурси системи надання соціальних послуг тощо. Наприклад, Спецбудинок на вул. Їжакевича, 3 надавав лише приміщення для проживання, а інші два Спецбудинки – ще й соціальні послуги, а також мали відповідну інфраструктуру для надання медичних послуг. Громадяни, які проживають у таких Спецбудинках, потребують не лише приміщень для проживання, а часто і стороннього догляду, допомоги в побутових речах, медичної допомоги. Тому ми розробили відповідний проєкт змін, який дозволить всім Спецбудинкам надавати такі послуги», – зазначила Марина Хонда.

Також затверджено нове Положення про Спеціалізований будинок для ветеранів війни і праці, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю на вул. Будищанській, 4. Відповідно до нового Положення, Спецбудинок є закладом, який надає соціальні послуги, і крім приміщень для проживання, має також приміщення для служб соціально-побутового призначення та медичного обслуговування. Спецбудинок на вул. Будищанській, 4 визначено правонаступником всього майна, всіх прав та обов’язків Спецбудинків на вул. Їжакевича, 3 та вул. Котельникова, 32/11.

Крім того, нове Положення про Спеціалізований будинок визначає всі права та зобов’язання його мешканців, окреслює сфери фінансово-господарської діяльності, затверджує його структуру.

У Спеціалізованих будинках на сьогодні проживає 165 осіб. Прийняте рішення не лише зберігає права мешканців Спецбудинків на зайняті ними квартири, а й суттєво покращить якість соціальних послуг, які вони отримують, запровадить механізм перерозподілу навантаження на соціальних та медичних працівників, дасть можливість поліпшити матеріально-технічну базу закладів та матеріальне забезпечення персоналу тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]