Версія для людей із вадами зору

Київрада схвалила Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки

21 грудня 2017 року, 17:48

Депутати Київської міської ради підтримали проект Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки. У наступному році на фінансування об’єктів будівництва та реконструкції спрямовано понад 5 млрд грн. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«На розвиток транспортної інфраструктури міста закладено 2,8 млрд грн. Найбільші суми будуть направлені на будівництво метрополітену на житловий масив «Виноградар» – 1,5 млрд грн, Подільський мостовий перехід через р. Дніпро – 1 млрд грн, розробку ТЕО для початку будівництва четвертої гілки метро на житловий масив «Троєщина» – 20 млн грн на будівництво та реконструкцію трамвайних і тролейбусних ліній – 95,8 млн грн. Також на розвиток дорожньої інфраструктури передбачається спрямувати кошти Дорожнього фонду у сумі 1 153,1 млн грн», – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він зауважив, що на житлово-комунальне господарство передбачено спрямувати 762,6 млн грн. За рахунок цих коштів продовжать роботи з будівництва та реконструкції об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства – 256,5 млн грн, реконструкції теплових мереж і котелень – 109,4 млн грн та впровадження енергоефективних заходів (встановлення індивідуальних теплових пунктів, теплолічильників та сонячних колекторів тощо).

«Ми продовжуємо повертати Києву статус найзеленішої столиці Європи та створювати належні умови для відпочинку киян. Так, на реконструкцію та благоустрій парків і зон відпочинку заплановано витратити 159,2 млн грн. Крім того, нарешті ми розпочнемо будівництво муніципального притулку для безпритульних тварин і передбачаємо на ці цілі 30,2 млн грн», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, значна увага приділена галузі «Освіта». «На будівництво та реконструкцію об’єктів освітньої галузі передбачено спрямувати 588,5 млн грн, за рахунок яких завершать будівництво та реконструкцію двох шкіл і трьох садочків. Крім того, буде підготовлено базу для введення в експлуатацію шкіл та дитячих садочків у 2019 році», – зазначив він.

На об’єкти охорони здоров’я передбачено понад 67,4 млрд грн. Вказані кошти будуть спрямовані на реконструкцію медичних закладів для створення належних умов для лікування киян.

«У наступному році у міському бюджеті заплановано кошти на розвиток мережі спортивних закладів у сумі 116,5 млн грн, зокрема, на реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. Радужній, 33-А, легкоатлетичного манежу на просп. П. Тичини, 18 та реконструкцію стадіону «Русанівець на бульварі Ігоря Шамо», – зазначив Микола Поворозник.

Крім того, капітальні вкладення у галузь «Культура та мистецтво» складуть 291,1 млн грн, що дозволить завершити реставрацію школи мистецтв № 2 ім. М. І. Вериківського, розпочати комплексну реконструкцію київського зоопарку та продовжити реставрацію театру оперети.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua