Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада виділила земельні ділянки для створення парку відпочинку «Микільська Слобідка»

13 травня 2021 року, 17:24

Київська міська рада підтримала рішення щодо виділення земельних ділянок загальною площею майже 6,4 га для створення парку відпочинку «Микільська Слобідка». Йдеться про територію між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі столиці. Зокрема, на березі Дніпра міська влада планує облаштувати сучасну та простору зелену зону. Таке рішення було підтримано сьогодні, 13 травня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 82 депутати.

Прийняття рішення дасть змогу облаштувати на цих ділянках озеленену територію загального користування, сприятиме зняттю соціальної напруги щодо забудови цієї земельної ділянки, дозволить територіальній громаді захистити свої конституційні права та підвищить рівень благоустрою у Дніпровському районі Києва.

Як зазначив депутат Київради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв, таке рішення унеможливить у подальшому забудову цієї території.

«Для створення нового парку Київська міська рада підтримала рішення щодо викупу земельних ділянок, які до цього перебували у власності акціонерного товариства «Державний ощадний банк України». Враховуючи те, що у Дніпровському районі не вистачає зелених зон, місцева громада повністю підтримує облаштування нових озеленених територій загального користування та активно виступає проти їхньої забудови», – підкреслив Михайло Терентьєв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]