Версія для людей із вадами зору

Володимир Бондаренко: Київрада вже друге пленарне засідання поспіль надає статус зелених зон понад 120 гектарам міських територій

13 травня 2021 року, 17:08

Київська міська рада вже друге пленарне засідання поспіль надає статус зелених зон понад 120 гектарам міських територій. Про це заявив сьогодні, 13 травня, під час пленарного засідання ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, надання нового статусу такій кількості територій київських парків і скверів є унікальним та вказує на ефективну роботу міської влади над благоустроєм столиці.

«Депутатський корпус неодноразово ініціював створення скверів та парків, але ми розуміємо, що надання Київською міською радою статусу зеленої зони – це тільки пів справи. Наступним етапом є оформлення та експлуатація цих земельних ділянок КО «Київзеленбуд», – наголосив Володимир Бондаренко.

За його словами, таким чином з’явиться понад 100 зелених просторів, 10 із яких – парки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua