Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада збільшила резервний фонд бюджету столиці на 1,5 млрд грн та спрямувала додаткові кошти на оновлення парку «швидких» та підготовку до опалювального сезону

11 жовтня 2022 року, 20:06

Київрада внесла зміни до дохідної частини столичного бюджету і  перерозподілила видатки загального та спеціального фондів для спрямування їх на більш пріоритетні напрями. Про це повідомив директор Департаменту фінансів Володимир Репік. 

«Після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну для ліквідації наслідків воєнних дій російської агресії уряди іноземних держав перерахували до бюджету Києва 109,7 млн грн (еквівалент 3 млн доларів за курсом Національного банку України) за кодом доходів «Гранти (дарунки), що надійшли до бюджетів усіх рівнів». Також, у зв’язку із внесенням змін до чинного законодавства, зменшено доходи та видатки цільових фондів спеціального фонду бюджету міста на суму 250 млн грн. Одночасно здійснено перерозподіл доходів загального фонду бюджету за рахунок перевиконання надходжень у межах загального обсягу», – пояснив Володимир Репік.

Таким чином, за його словами, для концентрації фінансових ресурсів на основних напрямах і заходах у межах загального обсягу видатки спрямовано на такі пріоритетні напрями, як: оновлення парку машин для швидкої допомоги – 200 млн грн, збільшення резервного фонду – 1 540 млн грн, погашення боргу перед Міністерством фінансів України – 2 300 млн грн.

На підготовку до опалювального сезону 2022-2023 років передбачили видатки бюджету розвитку спеціального фонду бюджету міста Києва:

- районним в місті Києві державним адміністраціям на поповнення статутного капіталу комунальних підприємств Керуючих компаній з обслуговування житлового фонду районів у загальній сумі 200 млн грн;

- Департаменту житлово-комунальної інфраструктури у сумі 500 млн грн на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго»; 

- Департаменту транспортної інфраструктури у сумі 337 млн грн на утримання шляхопроводів та вулично-дорожньої мережі.

Крім того, видатки Департаменту муніципальної безпеки збільшать для  виконання заходів міської цільової програми «Захисник Києва»  на загальну суму 400 млн грн.

Для придбання в комунальну власність житла для надання в тимчасове користування збільшено видатки бюджету розвитку Департаменту будівництва та житлового забезпечення в сумі 250 млн грн та на збільшення розміру статутного капіталу КП «Фінансова компанія «Житло-інвест» у сумі 1 578,5 млн грн.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]