Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київська міська рада планує викупити земельну ділянку для облаштування парку на вулиці Микільсько-Слобідській

18 листопада 2021 року, 17:18

Київська міська рада планує викупити земельну ділянку на вулиці Микільсько-Слобідській, 7-9 для облаштування парку у Дніпровському районі. Площа земельної ділянки складає 1,4892 га. Таке рішення підтримали 85 депутатів Київської міської ради.

За словами депутата Київської міської ради, першого заступника голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрія Страннікова, необхідність прийняття цього рішення обумовлена стійким громадським спротивом щодо забудови земельної ділянки.

«Депутатський корпус підтримує ініціативи киян та приймає рішення щодо можливого створення довгоочікуваного парку. У Дніпровському районі має з’явитися нова озеленена територія загального користування для відпочинку та дозвілля громадян. Ми маємо збільшувати кількість сучасних зелених просторів у всіх районах Києва, адже парки та сквери мають бути у пішій доступності для кожного», – розповів Андрій Странніков.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, членкиня постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Аліна Михайлова, необхідно створити парк відпочинку для киян та унеможливити незаконну забудову ділянки, адже це територія зелених насаджень загального користування.

«Враховуючи великий суспільний резонанс необхідно негайно прийняти рішення щодо врегулювання ситуації. Міська влада сприяє підвищенню рівня благоустрою та озеленення територій у Києва», – наголосила Аліна Михайлова.

Депутатка додала, що у разі згоди власника земельної ділянки на переговори щодо умов викупу ділянки для суспільних потреб буде визначено викупну ціну, забезпечено проведення експертної грошової оцінки, а також вчинено інші передбачені чинним законодавством дії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]