Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київське інвестиційне агентство в 2014-2017 роках залучило понад 2 млрд грн інвестицій

28 грудня 2017 року, 9:44

КП «Київське інвестиційне агентство» в 2014-2017 роках залучило інвестиції в обсязі понад 2 млрд грн. Про це повідомив генеральний директор підприємства Олег Містюк.

Підписано 26 інвестиційних угод, у переважній більшості яких приватний інвестор взяв на себе бюджетні витрати щодо інфраструктурних об’єктів столиці відповідно до угод.

Залучені кошти спрямують на будівництво житлової та соціальної інфраструктури, зокрема:

  • сучасного спортивного комплексу вартістю 273 млн грн;
  • медичного центру на базі міської лікарні № 14 вартістю 174 млн грн;
  • реконструкцію Київського пологового будинку № 5 вартістю 79 млн грн.

Упроваджений простий і прозорий 90-денний процес схвалення інвестиційного проекту, підвищена участь міжнародних фінансових інститутів та агентств із розвитку в муніципальних програмах.

За даними Київського інвестиційного агентства, обсяг залучених прямих іноземних інвестицій у столицю у січні-вересні 2017 року склав 840 млн доларів. У Києві зосереджена найбільша частка інвестиційних ресурсів країни – майже 60% усіх прямих іноземних інвестицій та 30% загального обсягу капітальних інвестицій країни.

«Вже зараз колективом Київського інвестиційного агентства підготовлений пакет, який містить понад 100 пропозицій для інвесторів. У 2017 році ми заручились підтримкою міжнародних партнерів, і тому впевнені: всі проекти, які ми готували останній рік, знайдуть свого інвестора. У 2018 році заплановано підписання кількох десятків угод як у сфері нерухомості, так і системних інфраструктурних проектів, загальний обсяг фінансування яких становитиме близько 4 мільярдів доларів. Проекти розраховані на 3-5 років», – зазначив Олег Містюк.

Проекти Київського інвестиційного агентства підтримуються міжнародними фінансовими інституціями у складі ЄБРР, IFC та Європейського інвестиційного банку.

 

Довідково.

Київське інвестиційне агентство – комунальне підприємство, виконавчий орган, який створений та підпорядковується Київській міській державній адміністрації. Агентство забезпечує зростання прямих доходів до бюджету столиці та інвестицій для реалізації інфраструктурних та інших проектів через налагодження ефективної співпраці між державним та приватним секторами, а також із інвестиційними та міжнародними фінансовими інститутами. Підприємство розробляє інвестиційні пропозиції, консультує інвесторів і контролює виконання зобов’язань усіма сторонами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua