Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Утворено Київську міську міжвідомчу комісію з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств

15 березня 2018 року, 12:40

Розпорядженням КМДА утворено Київську міську міжвідомчу комісію з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. Її очолив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Комісія працюватиме як тимчасовий консультативно-дорадчий орган. Згідно із затвердженим положенням, її завдання – забезпечення координації дій місцевих органів виконавчої влади, у тому числі територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ організацій із питань захисту інвесторів, посилення протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, порушенням земельного законодавства на території Києва, а також розроблення пропозицій щодо шляхів, механізму та способів вирішення питань захисту прав інвесторів.

«Ми будемо моніторити та збирати інформацію про факти порушення в столиці прав інвесторів, незаконного поглинання та захоплення підприємств, порушення земельного законодавства. Про виявлені ознаки порушення, звісно, негайно інформуватимемо правоохоронні органи міста, а також, безумовно, повідомлятимемо й громадськість», – повідомив Микола Поворозник.

Комісія забезпечуватиме оперативний обмін відповідною інформацією між територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, структурними підрозділами Київської міської державними адміністраціями та райдержадміністраціями, підприємствами, установами та організаціями комунальної власності. Окрім того, комісія братиме участь у розробленні проектів нормативно-правових актів із питань, що належать до її компетенції тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]