Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київські дорожники продовжують прибирання вулиць, очистку зливоприймачів та ремонт проїжджої частини

22 квітня 2022 року, 9:13

Працівники ШЕУ міста Києва продовжують працювати та дбати про стан вулично-дорожньої мережі столиці. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У всіх районах міста проводиться ручне і механізоване прибирання транспортних артерій, тротуарів, зупинкових комплексів та очищення зливоприймачів. Також фахівці столичних ШЕУ проводять підготовчі роботи з поточного ремонту дорожнього покриття та планові ямкові ремонти», – розповів Микола Поворозник.

Першочергово, під час весняного ремонту доріг, ліквідовують аварійно небезпечні ями, вибоїни, тріщини в асфальтовому покритті проїжджих частин вулиць. Зокрема вже ліквідували ями на вул. Гришка, вул. Ревуцького, вул. Драгоманова, вул. Дяченка, вул. Борова, вул. Харченка, вул. К. Осьмака та багато інших.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]