Версія для людей із вадами зору

Київський метрополітен звернеться до Національної поліції з проханням збільшити штат поліцейських у підземці

31 жовтня 2016 року, 17:23

У неділю, 30 жовтня, при перевірці документів у кімнаті поліції на станції метро «Либідська» пасажир застосував зброю, внаслідок чого було серйозно поранено співробітника воєнізованої охорони метрополітену.

«Це безпрецедентний випадок для нашого підприємства. Хочу зауважити, що за останній рік ми регулярно стикаємося з агресивною поведінкою пасажирів. Зафіксовано шість випадків побиття контролерів. Тому опрацьовується  питання про індивідуальні засоби захисту для наших співробітників», – повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Він додав, що останній інцидент трапився на станції метро «Шулявська» у вересні. Після нападу 53-річна контролер була госпіталізована.

Також, починаючи з 2014 року, було отримано 160 анонімних дзвінків про мінування станцій. Відповідно щоразу проводилася евакуація пасажирів та фахові перевірки.

«Останні роки наш колектив працює в дуже стресовому режимі. Через це ми навіть маємо незаповнені вакансії контролерів, чого раніше не спостерігалося. Тому ми звертаємося до пасажирів з проханням бути більш толерантними та свідомими. Закликаємо звертати увагу та тих, хто їде поряд, та повідомляти про будь-які підозрілі випадки», – сказав Віктор Брагінський.

Він наголосив, що КП «Київський метрополітен» готує звернення до керівництва Національної поліції  щодо опрацювання питання збільшення штату працівників поліції у підземці.

Така необхідність продиктована як зростанням випадків агресії стосовно працівників підземки, так і випадків затримання пасажирів із небезпечними предметами: вогнепальною та холодною зброєю і навіть гранатами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua