Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київський міський центр роботи з жінками надаватиме психологічну підтримку усім, хто потребує, в умовах карантину

30 березня 2020 року, 16:19

Київський міський центр роботи з жінками, за ініціативи Єдиного координаційного центру КМДА та за підтримки проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук на час проведення протиепідемічних заходів надаватиме додаткову психологічну підтримку для усіх, хто цього потребує. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Ми усі розуміємо, що постійне перебування у замкненому просторі в постійному контакті в межах сім’ї підвищує напругу в стосунках і провокує конфлікти, які нерідко переростають у домашнє насильство. Для попередження таких випадків, на період протиепідемічних заходів, працівники нашого Центру надаватимуть психологічну допомогу усім, хто її потребує», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що в період карантину «Телефон довіри» працюватиме з додатковим чергуванням. Таким чином, звертатися за підтримкою можна щоденно з 9:00 до 00:00.

Служби «Телефону довіри» працюють за номерами: 044 272 15 00 – з мобільного та 15-00 – зі стаціонарного.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]