Версія для людей із вадами зору

Київський молодіжний центр відкриває реєстрацію на курс «Фріланс для кожного»

15 липня 2021 року, 15:06

Із 20 до 29 липня у Київському молодіжному центрі відбуватиметься безкоштовний онлайновий курс «Фріланс для кожного». Учасники зможуть ознайомитися зі специфікою віддаленої роботи, тонкощами фрілансу, питаннями пошуку перших клієнтів та дізнатися про всі деталі, важливі для такого формату роботи.

Програма курсу складається з чотирьох онлайнових лекцій із тем:

  • із чого почати перехід на фріланс? Спікерка – Світлана Забейда, діджитал-дизайнерка, UI-дизайнерка, фрілансерка;
  • які є етапи розвитку особистого бренду? Спікер – Олег Філішин, тренер «Бізнесу-молодості» в Україні;
  • де шукати перших клієнтів? Спікерка – Юлія Волконська, спеціалістка у SMM на фрілансі, SMM коуч;
  • як розраховуватися із клієнтами? Спікер – Олександр Олефіренко, заступник директора з правових питань ТОВ «Київський БКК».

«Пандемія показала: виграють ті фахівці, що можуть і вміють працювати віддалено. Ми хочемо допомогти молоді у цьому – розкажемо більше про тонкощі роботи на фрілансі, щоб усі, хто захоче перейти на такий формат роботи, були максимально готовими до будь-яких ситуацій», – прокоментував заступник директора Київського молодіжного центру Валерій Олексійчук.

Реєстрація на курс – за посиланням: https://cutt.ly/wn78CZ2.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua