Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко взяв участь у відкритті Інноваційного центру хірургії серця та судин Медичної мережі «Добробут» (+фото)

15 липня 2021 року, 15:28

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті Інноваційного центру хірургії серця та судин Медичної мережі «Добробут». Новий центр займає 9 поверхів. У ньому 7 операційних. Лікуватимуть широкий спектр хвороб: серцево-судинні захворювання (кардіологія, кардіохірургія, неврологія, нейрохірургія, судинна хірургія), а також онкологія.

«Дуже приємно, що в нашому місті відкриваються такі сучасні медичні центри. Бо сьогодні головне завдання, щоб кияни могли отримати кваліфіковану, якісну медичну допомогу. Як у комунальних медичних закладах, так і в приватних. Відкриття цього центру – черговий приклад успішної співпраці приватного інвестора та міської влади. Бо Київ сьогодні – це місто, яке дає багато можливостей для розвитку бізнесу за простими і прозорими правилами. І ми готові до співпраці з підприємцями. Ми разом робимо Київ комфортнішим і привабливим для життя. Робимо справді європейською столицею», – наголосив Віталій Кличко.

Він подякував Медичній мережі «Добробут» за те, що вона однією з перших серед приватних медзакладів на початку пандемії почала надавати допомогу хворим на коронавірус, відкрила кілька відділень для таких пацієнтів.

А на фестивалі Atlas Weekend, який нещодавно відбувся в Києві, пункт вакцинації для всіх охочих організовував і обслуговував «Добробут». Вакцину надало Міністерство охорони здоров’я.

Віталій Кличко нагадав, що Київ продовжує оновлювати комунальні лікарні та медичні центри. За останні кілька років місто капітально відремонтувало 116 відділень у столичних медзакладах та 7 пологових будинків.

«Ми також продовжуємо оснащувати медзаклади Києва: закуповуємо найсучасніше медичне обладнання – і для діагностики, і для складних операцій. Ми виплачуємо надбавки медперсоналу, незважаючи на те, що тепер оплату праці медиків здійснює Національна служба здоров’я. Пандемія показала, наскільки насправді важливою є сфера охорони здоров’я – її ефективність і технологічність. Тому столиця продовжить оновлювати й оснащувати комунальні медзаклади, підтримувати медиків. Та, зокрема, співпрацювати з приватним бізнесом, який інвестує кошти в розвиток галузі і в надання якісної медичної допомоги киянам», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]