Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київський молодіжний центр запрошує молодь взяти участь у другій частині курсу «Юридична грамотність»

12 листопада 2021 року, 15:58

Із 15 до 19 листопада в Київському молодіжному центрі проходитиме другий блок безкоштовного онлайнового курсу «Юридична грамотність».

Під час першого блоку учасники дізналися про захист своїх прав, про нюанси щодо оформлення трудових відносин на фрілансі, алгоритм дій у конфліктних ситуаціях із роботодавцем тощо. Другий блок познайомить із такими темами як захист прав споживачів, майно та спадщина і сімейне право. Учасники отримають можливість дізнатися, наскільки реально повернути речі, які були придбані в інтернеті та як захистити свої права у разі виявлення товару неналежної якості.

Також у другій частині курсу всі охочі зможуть детальніше ознайомитись із основами сімейного права. Зокрема, оволодіти базовою інформацією щодо розподілу прав та обов’язків членів родини, поділу майна та процесу розлучення.

А для тих, хто давно хотів розібратися у темі майна та спадщини, приготовлено відповідні лекції про спадкові спори та їхні вирішення, про черговість спадкування і прийняття спадщини за законом.

Програма другої частини курсу:

  1. Захист прав споживачів. Спікерка – Дар’я Дашенкова, юристка у ПАТ «Миронівський хлібопродукт».
  2. Майно та спадщина. Спікерка – Христина Сімонова, юристка АТ «Pavlenko Legal Group».
  3. Сімейне право. Спікерка – Ксенія Проконова, адвокатка, власниця юридичної фірми «Conflict Lawyers». Працювала партнером практики управління конфліктами Адвокатського об'єднання Juscutum і тренеркою для кандидатів до Національної поліції України.

«Друга частина нашого курсу наповнена не менш корисною інформацією, яка допоможе молоді подивитися на свої права по-новому. Людина, яка має правову обізнаність, точно є захищеною. А коли ти знаєш свої права у різних сферах життя, то не допустиш порушення цих прав і знатимеш як тобі потрібно діяти. В цьому ми і вбачаємо головну місію цього курсу», – сказав заступник директора Київського молодіжного центру Валерій Олексійчук.

Після завершення другої частини учасники зможуть отримати сертифікат про проходження курсу «Юридична грамотність».

Для участі у проєкті необхідна реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/aRHwVWY.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]