Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київський молодіжний центр запускає онлайн курс «Лідерство»

16 червня 2021 року, 16:20

Із 22 червня до 1 липня Київський молодіжний центр проведе безкоштовний онлайновий курс «Лідерство». Він розроблений для підтримки та мотивації столичної молоді розвивати власні лідерські якості.

«Ми хочемо повністю розкрити внутрішній потенціал кожного учасника. Допомогти їм повірити у себе, досягати своїх цілей і ставати лідерами у своїй сфері», – прокоментувала керівниця проекту Оксана Карасьова.

Учасники розглядатимуть такі теми:

  1. Сутність лідерства. Спікер: Юрій Малий, сертифікований Scrum Master, експерт у побудові процесів тестування та впровадженні Scrum/Agile методологій і ефективної звітності у проектах.
  2. Емоційне управління у процесі формування та розвитку команди. Спікерка: Ірина Колесніченко, тренерка-консультантка із емоційного інтелекту.
  3. Якості лідера. Спікерка: Оксана Школяренко, трансформаційний коуч ICF.
  4. Як стати успішним лідером. Спікер: Микола Паламарчук, співзасновник Всесвітньої Асоціації Інтелект-тренерів «Super Jump», має досвід у сфері розвитку особистості більше 10 років.

Для участі у проєкті необхідна реєстрація за посиланням: http://surl.li/uugn.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]