Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» комплексно готує до опалювального сезону станцію теплопостачання, яка обслуговує Позняки, Осокорки та Харківський масив (+фото)

04 вересня 2023 року, 17:22

На лівому березі столиці КП «Київтеплоенерго» проводить комплексну підготовку станції теплопостачання, щоб забезпечити стале проходження опалювального сезону 2023/2024. Ця станція забезпечує централізованим опаленням та гарячою водою близько 700 будівель – понад 300 житлових будинків, 300 відомств та близько 30 навчальних закладів Позняків, Осокорків та Харківського масиву.

Наразі на теплоджерелі триває капітальний ремонт насоса хімочищеної води. Він перекачує великі обсяги води для підготовки теплоносія.

Також на станції повністю замінять трубопровід води підживлення теплової мережі. А стару запірну арматуру замінять на обладнання від провідних європейських виробників.

Окрім того, триває очищення солевих ям для реагенту, необхідного для регенерації фільтрів очищення і пом’якшення води.

Загалом під час підготовки до осінньо-зимового періоду на всіх теплоджерелах Києва проводять діагностику, ремонт і налагодження водогрійних котлів та допоміжного обладнання. Фахівці перевіряють стан інженерних мереж, димових труб, насосного та іншого обладнання, що відповідає за генерацію та транспортування тепла до осель киян.

Як повідомляли раніше, у столиці вже перевірили понад 90% тепломереж.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]