Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» ліквідувало пошкодження тепломережі на мосту Патона

23 березня 2026 року, 16:35

Аварійно-відновлювальна служба КП «Київтеплоенерго» ліквідувала пошкодження тепломережі на мосту Патона.

Як повідомили в комунальному підприємстві, через складність розташування тепломережі під мостом до робіт залучили верхолазів із допуском до висотних робіт, а також спеціалізовану техніку.

Ремонт тривав менше доби. Наразі відбувається відновлення теплопостачання клієнтам. Управителі житлових будинків забезпечують циркуляцію теплоносія у внутрішньобудинкових системах для подачі опалення у квартири.

Нагадаємо, що порив тепломережі під мостом Патона стався вранці 22 березня. На час робіт тимчасово призупинили подачу тепла до будівель у двох мікрорайонах Дніпровського району.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]