Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго»: Роботи з ліквідації пошкодження на перетині Саксаганського та Шота Руставелі завершать у п’ятницю

06 листопада 2019 року, 15:06

Фахівці КП «Київтеплоенерго» продовжують усувати пошкодження магістрального трубопроводу, яке сталося вчора о 16:40 за адресою: вул. Саксаганського, 22. Про це повідомили у комунальному підприємстві.

«На місці продовжують працювати аварійно-відновлювальні бригади «Київтеплоенерго». Усунення пошкодження займе кілька днів, оскільки в зоні проведення робіт розташовані суміжні комунікації. Зокрема, теплові мережі у двох місцях перетинають електричні кабелі 110 тисяч вольт і зливова каналізація (колектор), лінії зв’язку, а також контактна лінія тролейбуса. Це суттєво ускладнює роботу фахівців, адже не дає можливості на повну силу використовувати спецтехніку. Працівникам доводиться виконувати багато робіт вручну. Наразі проводиться заміна пошкодженої ділянки трубопроводу. Завершення робіт із відновленням асфальтного покриття планується 8 листопада 2019 року», – зазначив начальник служби моніторингу та аналізу якості надання послуг КП «Київтеплоенерго» Олександр Пелипишин.

За його словами, для уникнення перебоїв у постачанні послуг навколишні будинки було перепідключено на інші магістралі.

Нагадаємо, прорив стався вчора, 5 листопада, близько 16:40 на розі вулиць Шота Руставелі та Саксаганського.

Авто, що потрапили у провал автодорожнього покриття, були евакуйовані, водії не постраждали.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]