Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» усуває пошкодження тепломережі на проспекті Перемоги

24 лютого 2021 року, 11:28

24 лютого близько 2-ї ночі виявлено пошкодження тепломережі на проспекті Перемоги, 39. Частина теплоносія через дренажну систему потрапила у пішохідний перехід. Як повідомляє КП «Київтеплоенерго», аварійна бригада оперативно локалізувала місце пошкодження та розпочала відкачку води.

Ремонтні роботи в місці пошкодження розпочинаються за узгодженням із власниками суміжних комунікацій.

Виявлене пошкодження не призвело до припинення теплопостачання у навколишніх будинках. Ремонтні роботи планують завершити після опівночі.

Пошкоджений трубопровід був введений в експлуатацію 42 роки тому (1979-го). Повна заміна цієї ділянки тепломережі запланована на цей рік.

Нагадаємо, у Києві 80% теплових мереж вичерпали свій нормативний термін експлуатації і потребують заміни. У 2020 році «Київтеплоенерго» провело повну реконструкцію 140 км трубопроводів. Замість старих прокладають нові попередньо ізольовані труби із запірною арматурою європейського зразка і системою аварійної сигналізації. Загалом за два роки «Київтеплоенерго» замінило 270 км тепломереж.

Уся інформація про терміни відновлення послуг із централізованого опалення та гарячого водопостачання – у Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону), (044) 500-1557 (з мобільного) або на сайті: https://1557.kyiv.ua/login.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]