Версія для людей із вадами зору

«Центр комунального сервісу» запровадив безкоштовне навчання з питань житлово-комунальних послуг, який пройшли понад 200 киян

23 лютого 2021 року, 18:18

Перші двісті киян вже пройшли навчальний онлайн курс «Про головне у сфері ЖКГ», який стартував на початку лютого. Він передбачає серію безкоштовних лекцій для киян із теми житлово-комунального господарства. Про це повідомив ініціатор проекту – комунальний концерн «Центр комунального сервісу» (ЦКС).

Протягом онлайн заняття фахівці центру допомагають освоїти:

  • моделі договірних відносин між виконавцями послуг та споживачами;
  • процедуру проведення зборів співвласників будинків;
  • порядок розподілу обсягів спожитих комунальних послуг та поняття «абонентська плата».

Після завершення лекцій усі охочі отримали додаткові консультації фахівців, а також презентації та матеріали лекцій в електронному вигляді.

Онлайн навчання, яке висвітлює зміни у правовій базі, проходить щочетверга о 16:00. Долучитися до навчання можна за попередньою реєстрацією за посиланням: https://edu.cks.com.ua/rozklad-zanyat.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua