Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» відремонтувало обладнання тепломережі, якою постачається опалення для майже 4 тисяч жителів Оболонського району

11 червня 2024 року, 16:13

У Києві триває підготовка до опалювального сезону 2024/2025. У межах ремонтної кампанії КП «Київтеплоенерго» проводить гідравлічні випробування, ремонтує та модернізує теплоенергетичне обладнання, від якого залежить опалення будівель. Про це повідомляє комунальне підприємство.

Так, днями аварійники усунули пошкодження в тепловій камері на вул. Оболонській та замінили дві засувки діаметром 400 мм. Тепломережа вже експлуатується понад 40 років. Запірна арматура в теплокамері – ще радянського зразка та вже вичерпала свій ресурс. Натомість фахівці встановили сучасні засувки європейського виробника, які дозволять оперативно регулювати подачу теплоносія при пошкодженні на трубопроводі.

Завдяки виконаному ремонту підвищиться надійність теплопостачання для 28 багатоповерхівок, у яких проживає майже 4 тисячі оболонців, навчального закладу та адміністративної будівлі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]