Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня столичним метро скористалися понад 4,7 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговики

11 червня 2024 року, 14:49

Минулого тижня столичним метро скористалися понад 4,7 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговики. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

На підприємстві проходять планові роботи з утримання інфраструктури, зокрема з 3 до 10 червня замінили 41 шпалу, 18 брусів та 25 шт. підкладки типу «метро». Крім того, триває плановий почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Шулявська» та  плановий капітальний ремонт ескалатора № 2 на станції «Вокзальна»

Водночас через недотримання пасажирами правил користування трапляються зупинки ескалаторів. Так, із різних причин минулого тижня відбулося 97 зупинок ескалаторів. Зокрема, 8 разів пасажири зупиняли ескалатор ручкою «стоп» без необхідності, 39 – для уникнення травмування, 24 – через потрапляння особистих речей. Підприємство закликає бути обачними та дотримуватися правил поведінки.

Нагадаємо, що з 3 червня змінені графіки руху поїздів. Так, у пікові години інтервали між поїздами становлять орієнтовно 3–4 хвилини, а міжпікові – 6:00–6:30 хвилин. Інтервали вихідного дня залишаються без змін, час очікування поїзда складатиме 6–7 хвилин. Рух поїздів «синьою» лінією здійснюється між станціями «Героїв Дніпра» – «Либідська», а між станціями «Теремки» – «Деміївська» працює «човниковий» рух поїздів з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху. Детально про режим роботи за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

На сьогодні в КП «Київський метрополітен» більше 15% вакантних посад. Найбільше підприємство потребує таких фахівців як слюсар, токар, машиніст електропоїзда, фрезерувальник, електромеханік. Повний перелік вакансій – за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7203.

Більше інформації про роботу в метрополітені за телефонами: 044-238-54-98, 044-238-44-70. Резюме надсилати на електронну адресу: [email protected].

Детальніше інформація про працевлаштування у столичному метро – за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7203.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]