Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» завершило ліквідацію пошкодження на Саксаганського, рух транспорту відновлений

08 листопада 2019 року, 18:04

Спеціалісти КП «Київтеплоенерго» завершили ремонтні роботи з усунення пошкодження тепломережі за адресою: вул. Саксаганського, 22. Про це повідомив начальник відділу експлуатації теплових мереж КП «Київтеплоенерго» Олександр Пелипишин.

«Для оперативного усунення пошкодження магістрального трубопроводу у цілодобовому режимі працювали дві аварійно-відновлювальні бригади «Київтеплоенерго», а також було задіяно спецтехніку. Незважаючи на усі складнощі проведення робіт, які виникали через розташування інших комунікацій – електричних кабелів, ліній зв’язку, працівникам вдалося виконати все у визначені терміни. Пошкоджену ділянку трубопроводу замінено на нову», – зазначив Олександр Пелипишин.

Нагадаємо, пошкодження тепломережі на вул. Саксаганського сталося 5 листопада 2019 року о 16:40. Постраждалих немає.

Цього року комунальне підприємство «Київтеплоенерго» цього року замінило рекордні 130 км аварійних трубопроводів, і в наступному році місто забезпечить ще більші масштаби ремонтних робіт для уникнення подібних аварій.

Рух транспорту, що був припинений на період ремонтних робіт, наразі відновлений.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]