Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київводфонд» заперечує звинувачення прокуратури: докази базуються на припущеннях, адже всі об’єкти збудовані без порушень і введені в експлуатацію

11 червня 2024 року, 13:18

Спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство «Київводфонд» наполягає на тому, що всі процедури закупівель і виконання робіт під час будівництва нових бюветних комплексів та артезіанських свердловин виконані відповідно до вимог чинного законодавства та в повному обсязі. Усі об’єкти, на які вказують правоохоронні органи, давно введені в експлуатацію та забезпечують містян питною водою. При цьому питна вода відповідає характеристикам артезіанської з водоносних горизонтів відповідної глибини. Про це повідомляє «Київводфонд».

Як вказано в повідомленні Головного управління Національної поліції у м. Києві, директорку підприємства звинувачують у нібито розтраті 200 тис. грн під час буріння артезіанських свердловин. Слідство наполягає на недостатній глибині свердловин, наводячи результати геофізичних досліджень як доказ невідповідності глибини обсадних труб артезіанської свердловини. Однак дослідження не містять однозначних висновків. Вони існують як припущення про можливе використання труби, яка має значно знижені магнітні характеристики, тому чітко не фіксується для остаточних висновків. Тобто останні сформовані без належних доказів та на основі припущень.

При цьому всі об’єкти, на які вказують правоохоронні органи, введені в експлуатацію та забезпечують містян питною водою. За характеристиками вода із зазначених бюветних комплексів відповідає воді Юрського водоносного горизонту, який перебуває на глибині понад 200 м.

Більше того, розмір збитків, що був начебто завданий, невстановлений відповідно до вимог Законодавства України.

Підприємство співпрацює зі слідством, надає доступ до запитуваної наявної документації і розраховує на об’єктивне, неупереджене та справедливе розслідування.

Колектив «Київводофонду» з перших днів воєнного стану й до нині забезпечує роботу критично важливих об’єктів – мережі бюветних комплексів. Ця мережа під час тимчасового припинення роботи окремих об’єктів системи централізованого водопостачання внаслідок ворожих обстрілів забезпечувала містян питною водою.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]