Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Киян інформуватимуть про відключення світла від ДТЕК «Київські електромережі» через застосунок Київ Цифровий

07 грудня 2023 року, 16:16

Київ Цифровий виступить комунікаційним майданчиком, що оперативно доносить актуальну інформацію від ДТЕК «Київські електромережі». А саме – інформуватиме про відключення електроенергії. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

Відтепер киян попереджатимуть у разі застосування стабілізаційних чи екстрених відключень у застосунку Київ Цифровий. Наразі потреби у відключеннях немає. Якщо вони будуть – у міському застосунку з’явиться сповіщення.

Нагадаємо, екстрені відключення застосовують, якщо через ворожі обстріли є пошкодження об’єкта енергоінфраструктури, або якщо для збалансування енергосистеми потрібно відключити більше ніж одну групу.

Під час стабілізаційних відключень ДТЕК «Київські електромережі» розподіляє доступний обсяг енергоспоживання між усіма клієнтами за групами. Ліміти енергоспоживання надає НЕК «Укренерго», коли в енергосистемі існує дефіцит. Такі відключення допомагають стабілізувати енергосистему.

У застосунку Київ Цифровий можна буде переглянути, до якої з 6-ти груп входить адреса, й отримувати спеціальне сповіщення, якщо енергосистемі міста знадобиться покривати дефіцит.

Щоб скористатися сервісом, потрібно додати адресу, за якою хочете отримувати повідомлення, та увімкнути сповіщення в налаштуваннях застосунку. Можна також налаштувати сповіщення: отримувати їх цілодобово або увімкнути режим «не турбувати вночі».

Ця функція буде доступна в міському застосунку: у розділі меню К → Комунальні послуги → ДТЕК Світло.

Також можливо заощаджувати електрику та допомагати місту в боротьбі за справність енергосистеми. У налаштуваннях профілю Київ Цифровий можна увімкнути «Нагадування о 19:00 про економію електроенергії». Тоді застосунок нагадає вимкнути зайві електроприлади.

У планах Київ Цифрового та ДТЕК «Київські електромережі» також повідомляти про планові роботи та аварії на електромережах.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]