Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Киян просять подбати про оплату тепла й гарячої води, адже кошти транзитом спрямовують на придбання запасів газу на зиму (+відео)

06 вересня 2023 року, 13:35

Питання накопичення обсягів природного газу, достатніх для проходження опалювального сезону, є принциповим і залежить від рівня оплати послуг гарячого водопостачання та опалення з боку споживачів. Адже кошти одразу потрапляють на рахунки АТ «НАК «Нафтогаз України» і спрямовуються на закупівлю природного газу. Тому містян закликають звірити всі нарахування, якщо виникають питання щодо суми, і всім, хто має можливість, оплатити послуги, а боржникам – подбати про зменшення обсягу заборгованості, зокрема через механізм розстрочки. Про це під час пресбрифінгу зауважив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він повідомив, що тарифи на гарячу воду й опалення для киян залишаться на звичному рівні, як і минулого опалювального сезону.

«Я хочу подякувати кожній київській родині, яка навіть в умовах війни регулярно здійснює оплату комунальних послуг, розставляючи пріоритети витрат. Дякую всім, хто в силу можливостей, повністю або частково здійснює оплату. Бо кожен оплачений рахунок посилює міцність в енергетичному протистоянні. Усі ми хочемо пройти зиму стабільно й з мінімальними наслідками, тому підготовка до зими – спільний пріоритет. Столичні енергетики й комунальні служби працюють в умовах критичної нестачі коштів. Більшість робіт, а це, нагадую – окрім планових, ще й відновлення пошкодженого обладнання – виконуються своїми силами, що в рази збільшує навантаження на працівників підприємств. Але міське господарство буде підготовлене до роботи взимку і ми готуємось до будь-яких викликів», – зазначив заступник голови КМДА.

Однак, підкреслює Петро Пантелеєв, принциповим є питання придбання природного газу – накопичення обсягів, достатніх для проходження опалювального сезону. Однак за останній рік у Києві має місце невтішна тенденція до збільшення заборгованості за спожиті ресурси навіть в умовах стримування тарифів. Тому містян закликають звірити нарахування, оплатити заборгованість у тих обсягах, які сьогодні дозволяють фінансові можливості, або скористатись механізмом реструктуризації і оплачувати борг частинами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]