Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Киянам нагадують про шляхи оплати спожитих комунальних послуг

06 вересня 2023 року, 14:48

Оплатити житлово-комунальні послуги споживачі можуть як онлайн, так і в касах банківських установ. Щоб уникнути скупчень у черзі та заощадити час при оплаті, комунальний концерн «Центр комунального сервісу» (ЦКС) пропонує оплатити онлайн двома способами: через особистий кабінет на сайті ЦКС та за допомогою QR-коду, що надрукований на паперовому рахунку-повідомленні. Про це під час прес-брифінгу  повідомила заступниця комерційного директора комунального концерну «Центр комунального сервісу» Юлія Петрик.

Для оплати через особистий кабінет потрібно:

 • створити обліковий запис, додавши прізвище, ім’я та електронну адресу;
 • додати об’єкт (квартиру або кілька – для допомоги при оплаті старшим сусідам та родичам);
 • обрати зручний спосіб оплати та розрахуватись.

Для оплати через QR-код (надрукований на паперовому рахунку-повідомленні) потрібно:

 • зісканувати код (знаходиться на паперовому рахунку-повідомленні) та перейти за посиланням;
 • вести номер телефону та електронну адресу;
 • натиснути «Сплатити».

На сайті ЦКС, за допомогою картки киянина можна оплатити житлово-комунальні послуги без комісії. Для цього при оплаті необхідно обрати картку киянина.

«Картку киянина» можуть отримати всі кияни, зареєстровані у Києві, а також вимушені переселенці. Оформити її можна в «Ощадбанку» за посиланням.

         Також оплатити спожите (послуги постачання гарячої води та теплової енергії) можна на сайті постачальника послуг КП «Київтеплоенерго» (КТЕ).

Для цього потрібно:

 1. На офіційному сайті КТЕ, перейти у розділ «Особистий кабінет»;
 2. Виконати вхід в особистий кабінет (ввести логін та пароль). У разі відсутності реєстрації зареєструватися за посиланням;
 3. Після входу в особистий кабінет натиснути «Підключити особовий рахунок». Якщо особистий рахунок вже підключено – перейти до розділу «Оплати послуги»;
 4. У розділі «Мої особисті рахунки» натискаємо «Оплата послуг»;
 5. Сайт перейде на сторінку «Оплата послуг» на якій необхідно зазначити суму для сплати за послуги КТЕ (гаряча вода, теплова енергія, абонентське обслуговування ТЕ, ГВ);
 6. Зазначивши суму оплати, пересвідчіться у правильності зазначеної суми та обраної послуги, після чого натисніть кнопку «Сплатити».

Вартість послуги за банківську операцію складає 2% та відраховується до платіжного сервісу.

Варто зауважити, що  зробити платіж можна за допомогою різних спеціальних платіжних платформ у тому числі, мобільних застосунків, фінансових установ та банків, а також через банківські каси та термінали.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]