Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Кияни старше 45 років можуть отримати ваучер на навчання у столичній службі зайнятості

11 квітня 2019 року, 10:19

Цього року продовжується програма служби зайнятості щодо підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом видачі ваучерів для осіб вікової категорії 45+, які мають 15 років страхового стажу. Про це повідомили у Київському міському центрі зайнятості.

На підставі ваучера триває перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності. Зокрема, можна отримати спеціалізацію кухара, кондитера, будівельного столяра, медсестри, фахівця з комп’ютерних технологій тощо.

Право на отримання ваучера мають:

  • особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку;
  • особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку зі скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними встановленого пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію;
  • особи, звільнені з військової служби після участі в АТО, з числа інвалідів, до отримання права на пенсію;
  • внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності роботи.

Програма діє за рахунок коштів, виділених на її підтримку Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Вартість ваучера встановлюється у межах вартості навчання, але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (із 1 січня 2019 року – 19 210 грн). Ваучер видається одноразово. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа або роботодавець може оплатити різницю.

Для отримання ваучера необхідно звернутись до будь-якої районної філії Київського міського центру зайнятості.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]