Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КМВА: Зведення за тиждень від Миколи Жирнова

15 травня 2022 року, 18:43

Дорогі кияни, бажаю здоровʼя!

Ситуація у місті залишається контрольованою.

Столиця продовжує жити в режимі воєнного стану. Служби критичної інфраструктури столиці цілодобово працюють в посиленому режимі. Містянам надаються усі комунальні послуги. Цими днями командуванням сил оборони Києва було прийнято рішення про зменшення тривалості комендантської години. Відтепер вона триватиме з 23:00 до 5:00.

За повідомленнями Укргідрометцентру до 16 травня у столиці зберігається надзвичайний рівень пожежної безпеки. Наголошуємо громадянам, що у місті та околицях суворо заборонено відвідувати лісопаркові зони та розводити багаття.

Піротехнічні підрозділи ДСНС продовжують проводити роботи з розмінування.

Мінна небезпека зберігається на околицях Києва там, де велися бойові дії. Завершується робота на Житомирському та Броварському напрямках. Продовжуються роботи з розмінування в районі Виноградар та на Вишгородському напрямку, особливо лісових масивах. На даній місцевості сапери вилучають мінно-вибухові загородження противника та вибухонебезпечні предмети. Також тривають роботи по обстеженню території на вибухонебезпечні предмети у Пущі-Водиці. КП «Київпастранс» після обстеження пошкоджених ділянок саперами розпочало роботи з відновлення колій. Фахівці мають встановити 250 рейок та близько 600 шпал.

Загалом, від початку повномасштабного вторгнення підрозділи ДСНС оперативно реагували на 215 подій, в ході яких було виявлено, вилучено та знищено 985 вибухонебезпечних предметів. Обстежено та очищено територію площею 21,47 га. Крім, цього наголошуємо, що навіть з часом вже на обстеженій саперами території, можуть виявлятися вибухонебезпечні предмети. Тому, навіть працюючи на присадибних ділянках, чітко дотримуйтеся інструкцій про дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Київська міська військова адміністрація закликає не реагувати на провокації, читати офіційні джерела інформації, вірити у Збройні сили України та наших воїнів!

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]