Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КМВА: Зведення за тиждень від Миколи Жирнова

24 квітня 2022 року, 19:24

Дорогі кияни, бажаю здоровʼя!

Ситуація у місті залишається контрольованою.

Продовжує існувати загроза авіаційних та ракетних ударів.

У Київ прибувають мешканці. Основні зусилля усіх служб направлені на забезпечення життєдіяльності міста, відновленню пошкоджень внаслідок авіаційних та ракетних ударів противника.

Над розбиранням завалів та знешкодженням вибухонебезпечних предметів досі працюють рятувальники. За час повномасштабної російської агресії підрозділами ДСНС виявлено, вилучено та знищено 866 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 2 авіаційні бомби, обстежено та очищено територію площею 14,25 га.

Проводяться заходи щодо підготовки до оборони міста, в тому числі над покращенням укриттів для мешканців.

Для забезпечення своєчасного інформування населення, а також надійного звʼязку до інтернету вже підключено 815 укриттів.

В умовах особливого періоду на території столиці продовжують працювати промислові підприємства. Заклади харчування продовжують видавати близько 55 тисяч гарячих обідів щодня для людей, які цього потребують, а також військових.

Здійснюються заходи щодо розблокування вулиць міста та покращення сполучення всередині столиці.  Блокпости продовжуються оптимізуватися аби розвантажити місто.

Також для комфортного пересування громадян громадський транспорт нормалізує свою роботу.

По «червоній» лінії метро рух здійснюється від станції «Академмістечко» до станції «Лісова». По «синій» – від станції «Героїв Дніпра» до станції «Теремки».  Рух по «зеленій» лінії здійснюється між станціями «Сирець»  та «Червоний хутір». Працюють пересадочні вузли «Палац спорту» – «Площа Льва Толстого» та «Золоті ворота»-«Театральна».

Без зупинки поїзди слідують через станції: «Майдан Незалежності», «Кловська», «Хрещатик», «Дніпро», «Гідропарк».

Орієнтовний інтервал руху по всіх лініях – 10-15 хвилин. Метрополітен для перевезень пасажирів працює з 06:30 до 20:00. Крім того, підземні станції метрополітену цілодобово працюють як укриття для населення.

Наземний громадський транспорт столиці (автобуси, тролейбуси, трамваї) курсує з 7:00 до 21:00. Перелік маршрутів за посиланням - https://bit.ly/3MxgJGN

Також нагадуємо нашим громадянам про правила безпеки у районах, де велися бойові дії. При виявленні вибухонебезпечних предметів:

  • не панікуйте;
  • позначте місце знахідки підручними предметами;
  • відійдіть тим самим шляхом, яким рухались, на безпечну відстань;
  • негайно викличте рятувальників 101, поліцію 102 або повідомити про знахідку військових.

Нагадуємо, що у Києві на період воєнного стану заборонено відвідування лісів. Крім того лісопаркові зони на підступах до Києва – є небезпечними для населення.

Цього тижня напередодні Великодня представники КМВА завітали до Клінічної лікарні «Психіатрія», міської лікарні № 5 та Консультаційно-діагностичного центру Святошинського району для передачі святкової випічки – паски. Також паску передали до Центру соціального захисту Дніпровського району. Там їх сформують в окремі пакунки разом із товарами першої необхідності, продуктами харчування направлять до літніх людей, дітей з інвалідністю та малозабезпечених сімей. Паски надало підприємство «Київхліб».

Київська міська військова адміністрація вітає всіх із прийдешнім світлим святом Великодня! Бажає всім витримки, душевного спокою, перемоги та наснаги боротися із ворогом.

Лише разом ми переможемо ворога!

Слава України!

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]