Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ та Гамбург підписали угоду про стратегічне партнерство та домовилися про підтримку в кризові часи

24 квітня 2022 року, 17:33

Київ та Гамбург стали стратегічними партнерами та домовилися про підтримку в кризові часи. Відповідну угоду між містами сьогодні підписали мер Києва Віталій Кличко та мер Гамбурга Петер Ченчер. Зокрема, угода передбачає надання Гамбургом допомоги для відбудови Києва.

«Сьогодні з першим мером Вільного та Ганзейського міста Гамбург Петером Ченчером ми підписали «Угоду заради солідарності та майбутнього». Йдеться про ефективну співпрацю між нашими містами і, насамперед, надання Гамбургом допомоги для відбудови Києва. Для цього будуть визначені конкретні проекти. А також Гамбург посилить зусилля щодо надання гуманітарної допомоги Україні та окремо зосередиться на особливих потребах Києва, – написав Віталій Кличко в своєму Telegram-каналі. – Ця угода є важливою для Києва. І я вдячний Гамбургу, особливому місту для мене, за чергове підтвердження дружби, підтримки і готовності допомогти Києву та Україні. Це для нас дуже важливо. Допомога нам потрібна терміново. Бо українці сьогодні героїчно борються за свою державу, свою волю, за мир в усій Європі».

Перший мер Вільного та Ганзейського міста Гамбург Петер Ченчер підкреслив, що угода свідчить про те, що мешканці Гамбурга засуджують напад Росії на Україну та виявляють солідарність з Україною.

«Київ як столиця має особливе значення у боротьбі з російською агресією, а також – у боротьбі за мир і свободу в Європі. Через прямі зв’язки з мером Києва Віталієм Кличком ми можемо цілеспрямовано допомагати та гнучко реагувати на нагальні проблеми. Я звертаюсь до підприємств Гамбурга, а також усіх мешканців нашого міста, підтримати народ України і допомогти йому!» – підкреслив Петер Ченчер.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]