Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КО «Київзеленбуд» оновило інтерактивну карту для висадження дерев та кущів у столиці та запрошує  активних громадян долучитися до озеленення

17 лютого 2022 року, 16:26

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» оновило інтерактивну карту локацій для висадження дерев та кущів у весняний період 2022 року та запрошує меценатів, бізнес-спільноту, волонтерів та активних громадян долучитися до озеленення столиці.

На карті позначено локації для висадження рослин, вказано конкретний перелік рослин для кожної із локацій, а також параметри саджанців. Також тут зазначені контакти фахівців КО «Київзеленбуд» щодо посадкового матеріалу тощо.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король зазначив, що з кожним роком надходить все більше дзвінків і листів із проханням допомогти в організації висадження дерев на території парків, скверів та бульварах. Найчастіше звертаються представники бізнесу, громадських організацій і професійних асоціацій, адже такий захід приурочують до дня народження компаній, проводять у такий спосіб тімбілдінг, корпоратив.

Олексій Король зауважив, що є компанії, які вже кілька років поспіль висаджують дерева у Києві. Загалом минулого року за участю благодійників висаджено більше 700 дерев і майже 200 кущів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]