Версія для людей із вадами зору

КП «Київтеплоенерго» розпочинає усунення пошкодження тепломережі на вулиці Героїв Дніпра

08 липня 2021 року, 18:26

Після проведення гідравлічних випробувань зони ТЕЦ-6 8 липня об 11:10 сталося пошкодження тепломережі на вулиці Героїв Дніпра, 35. У результаті витоку води утворився провал на зеленій зоні розміром приблизно 1,5 на 1,5 м. Про це повідомляє КП «Київтеплоенерго».

Аварійна бригада перекрила подачу води та локалізувала місце пошкодження. Розпочинаються ремонтні роботи.

На час проведення ремонту постачання гарячої води призупинено до 11 житлових будинків.

Пошкоджений трубопровід був введений в експлуатацію 50 років тому (1971-го).

Наразі до КП «Київтеплоенерго» не надходило звернень щодо інциденту з жінкою біля місця пошкодження. Про подію компанії стало відомо із соціальних мереж та від Контактного центру міста Києва 15-51. Відомо, що жінка за наданням медичної допомоги не зверталася. У разі надходження звернення від постраждалої компанія готова розглядати його та спільно з’ясовувати усі обставини події.

Зазначимо, що на офіційному сайті КП «Київтеплоенерго» розміщуються усі адреси будинків, де проводяться гідравлічні випробування. На самих будинках розміщуються відповідні оголошення. КП «Київтеплоенерго» закликає киян та гостей міста дотримуватися правил безпеки і бути обережними. У випадку виявлення просідання ґрунту чи витоку води – ні в якому разі не наближатися до місця. За можливості відразу повідомте про це Центральну диспетчерську за номером 1557.

Нагадаємо, гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Це визначено Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua