Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Малюнки вихованців Київської малої академії наук представлять у рамках інформаційної кампанії Українського ветеранського фонду в київському метрополітені

05 грудня 2022 року, 17:08

До Дня Збройних Сил України, який відзначають 6 грудня, у проміжному вестибюлі станції метро «Золоті Ворота» Київська Мала академія наук та Фонд ветеранів України презентують малюнки дітей у межах проєкту #ПозивнийУкраїна. Про це інформує Департамент освіти і науки.

Київська Мала академія наук створила борди із дитячими малюнками, де юні кияни демонструють свою підтримку українським захисникам та захисницям. На бордах можна побачити 16 малюнків вихованців Київської МАН, котрі були створені для привітань захисників України. Окрім того, листівки з малюнками цієї серії будуть надіслані бійцям ЗСУ.

Також у межах проєкту #ПозивнийУкраїна на метробордах можна побачити десятки малюнків відомого художника Нікіти Тітова, які він створив у співпраці з Фондом для флешмобу про людей різних цивільних професій, які наразі захищають нашу Батьківщину.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]