Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Марина Хонда привітала 18 столичних сімей, які прожили у шлюбі понад 45 років (+фото)

08 липня 2019 року, 18:49

18 столичних сімей, які прожили у шлюбі понад 45 років, сьогодні долучилися до святкування Українського Дня родини, яке пройшло у форматі культурно-мистецької акції «Щаслива родина – міцна Україна». Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Дуже приємно, що тут можна побачити родини, які прожили у шлюбі 50-60 років і залишаються щасливими. Коли дивишся на них, то хочеться просто зупинитися і подумати: а чи правильно ти все робиш, пробігаючи повз важливі події у своєму житті. Адже таке свято проводиться не тільки для тих, хто прожив стільки років у шлюбі. Це свято і для їхніх дітей, онуків. Для того, щоб сімейні традиції передавалися з покоління в покоління. Адже міцна родина – це основа для розвитку нашого суспільства», – зазначила Марина Хонда. 

Захід відбувається вже третій рік поспіль та спрямований на підвищення іміджу сімейних цінностей.

Довідково.

Український День родини – це молоде свято, що відзначається 8 липня із 2012 року.

Святкування Українського Дня родини

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]