Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

154 учасники конкурсу для дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе» отримали нагороди – Марина Хонда (+фото)

17 грудня 2019 року, 17:28

Більше 1000 дітей та молоді з інвалідністю взяли участь у Київському міському фестивалі творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе». Під час урочистого нагородження учасників 154 дівчинки та хлопця отримали дипломи та подарунки. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Фестиваль проходив протягом двох місяців, але діти готувалися цілий рік! Саме такі діти дуже щиро розкриваються у творчості. Коли батьки їх підтримують – це робить дітей щасливішими. Коли дитина розуміє, що в неї вийшло, вона відчуває себе частиною суспільства – це наша мета», – наголосила Марина Хонда.

Після урочистої частини заходу представники Національної організації скаутів України передали заступниці голови КМДА Віфлеємський вогонь.

Довідково.

Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе» це соціокультурний адаптаційний захід.

Фестиваль відбувається у 10 номінаціях, об’єднаних у 4 творчі напрями, у 4-х вікових категоріях, а також у сімейній позаконкурсній та позавіковій презентації. Фестиваль має два формати проведення – конкурсний (з вибором кращих учасників та визначенням переможців) та презентаційний (відзначення власних творчих здобутків учасників).

У конкурсному форматі у кожній номінації учасники презентували свої роботи у чотирьох вікових категоріях:

  1. Категорія «Діти» (особи з інвалідністю віком до 10 років).
  2. Категорія «Підлітки» (особи з інвалідністю віком від 11 до 14 років).
  3. Категорія «Юнацтво» (особи з інвалідністю віком від 15 до 20 років).
  4. Категорія «Молодь» (особи з інвалідністю віком від 21 до 35 років).

Презентаційний формат програми фестивалю не передбачає оцінювання учасників, а лише показ їх творчих доробків.

Нагородження учасників Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]