Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Марина Хонда: Протягом серпня на телефон довіри надійшло 1 486 звернень, із яких 437 – щодо домашнього насильства

06 вересня 2023 року, 11:50

Протягом серпня на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 1 486 звернень, із яких 437 – щодо домашнього насильства. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

«Протягом серпня на телефон довіри надійшло 1 486 звернень від людей, які шукали допомогу та підтримку у вирішенні своїх проблем. Особливо гострою проблемою залишається домашнє насильство, цього місяця кількість звернень зросла майже на 6%. Щодо домашнього насильства надійшло 437 звернень. Від 381 жінки та 56 чоловіків. Люди, які зверталися на телефон довіри, розповідали, що не можуть спати, прокидаються від страшних снів, відчувають постійний страх і тривогу. Багато хто з них втратив близьких і рідних, і це ще більше посилило їхні переживання», – зазначила заступниця голови КМДА.

Марина Хонда повідомила, що також у серпні збільшилася кількість людей, які перебували в кімнатах кризового реагування та притулках. У кімнатах кризового реагування перебували 19 жінок, 15 дітей та 1 чоловік. У притулку 7 жінок та 5 дітей. Протягом місяця працівники мобільних бригад соціально-психологічної допомоги надали 114 консультацій щодо домашнього насильства. Цей показник також збільшився майже на 19%.

За її словами, суспільство стає більш обізнаним про проблему домашнього насильства та готовим протистояти йому.

«Попри постійно зростаючу статистику, усе більше киян та киянок не бояться звертатися по фахову допомогу. Це свідчить про те, що люди починають розуміти, що насильство це не норма, і що вони не повинні терпіти його. Якщо ви відчуваєте, що не справляєтеся із ситуацією, не мовчіть. Не дозволяйте насильству руйнувати ваше життя. Зробіть перший крок до того, щоб розірвати це коло. Зверніться до фахівців по допомогу. Це не слабкість. Це прояв вашої сили!» – наголосила заступниця голови КМДА.

Міська служба телефону довіри працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово за номерами:

  • 15-00 (зі стаціонарного);
  • 044-272-15-00 (із мобільного).

Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресою: вул. Райдужна, 6-А.

Звернутися для консультацій юристів і психологів також можна в соціальних мережах Центру:

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]