Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На цьому тижні кияни та гості столиці можуть відвідати 11 безоплатних екскурсій

06 вересня 2023 року, 11:27

Для киян та гостей міста Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували 11 безоплатних екскурсій включно з дитячим квестом. Прогулянки вулицями Києва відбудуться з четверга до неділі.

Екскурсія «Все починається з Університету», під час якої можна буде дізнатися, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка дав початок розбудові нового кварталу Києва, а також ознайомитися з історією створення навколо Червоного корпусу парку та ботанічного саду.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 7 вересня, четвер, 16:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/c3QP8uMTQ5hBsrHN9.

Екскурсія «Київ: стежиною воєнної історії», де можна ознайомитися з низкою об’єктів мілітарної історії Києва, а також почути про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 7 вересня, четвер, 18:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/msh2SqHQdG1XDxd49.

Дата та час: 9 вересня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/t3FEFsp89sHeYryFA.

Екскурсія «Прогулянка театральним Києвом», що розповість, як і коли виникли театральні традиції Києва, про перші театри, їхніх корифеїв і сучасних майстрів сцени.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 8 вересня, п’ятниця, 16:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/TJU4Ay9pVFaoZW8XA.

Екскурсія «Прогулянка Старим Києвом», під час якої кияни та гості столиці дізнаються про будівництво Володимирського собору, ознайомляться з історіями Золотих воріт, Софійського собору тощо.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 8 вересня, п’ятниця, 18:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/spUgqMczZ1XgQFDm9.

Дата та час: 9 вересня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/5MRfXkCMnMf57Wqd6.

Дата та час: 10 вересня, неділя, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/oaRUegogF73R7WdQA.

Екскурсія «Київ незламний», де учасники ознайомляться з історією воєнного Києва – із часів Другої Світової війни і до сьогоднішнього повномасштабного вторгнення.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 8 вересня, п’ятниця, 18:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/jZKQrRRrWwstWiPW6.

Екскурсія «Київ – серце Європи», під час якої можна ознайомитися з архітектурою столиці та різноманітними об’єктами, які пов’язують наше місто з Європою, а також із будівлями, які спроєктовані європейськими архітекторами.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 9 вересня, субота, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cUa8pCfKjkSLLWT4A.

Екскурсія «Конституція – від Пилипа Орлика до Основного Закону України», де можна буде ознайомитися з Основним Законом України від часів його першої розробки до сьогодення.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 10 вересня, неділя, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/2GcnHFGz8s69hcWK9.

Дитяча квест-екскурсія «Пізнаємо Київ – обираємо професію», на якій діти та їхні батьки дізнаються про різноманітні події в історії України, а також ознайомляться із сутністю ряду професій. Під час гри, використовуючи надану інформацію, юні дослідники вирішуватимуть задачі, подолання яких приведе до розкриття важливого гасла для нашої столиці.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 10 вересня, неділя, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/DKdMXU5M3MBkqkeV7.

Реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації телефонним дзвінком або SMS-повідомленням.

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]