Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Майже 13 мільйонів гривень надійде до бюджету Києва від проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу

20 жовтня 2021 року, 10:41

Майже 13 мільйонів гривень надійде до бюджету Києва від проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу. Про це повідомляє Київська міська рада.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, завдяки дебюрократизації та підвищенню прозорості земельних відносин депутатський корпус на чолі з Київським міським головою Віталієм Кличком на пленарних засіданнях Київради систематично розглядає блоки питань про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу.

«Лише за минуле пленарне засідання було підтримано шість таких проєктів рішень, де загальна сума надходжень до міського бюджету після сплати авансових внесків у рахунок ціни продажу складе майже 13 мільйонів гривень. Усі земельні ділянки, які оцінюються, знаходяться під нерухомим майном. Наразі Київ недоотримує мільйони гривень через дворічну кризу, спричинену пандемією, тому такі регулярні надходження до міського бюджету є дуже доцільними», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що на пленарному засіданні Київської міської ради, яке відбудеться 21 жовтня, буде розглянуто ще один проєкт рішення про проведення експертної грошової оцінки, в результаті підтримки якого до міського бюджету надійде 878 тисяч гривень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]