Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Микола Поворозник: Кияни, які зареєструвалися в додатку «Дія», можуть вакцинуватися у створеному Центрі вакцинації від COVID-19

28 травня 2021 року, 14:05

У Центрі вакцинації, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, робитимуть щеплення вакциною CoronaVac киянам, які зареєструвалися у додатку «Дія». Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці у Facebook.

«Завтра, 29 травня, на базі Міжнародного виставкового центру запрацює Центр вакцинації від COVID-19. Щеплення вакциною CoronaVac робитимуть киянам, які зареєструвалися у додатку «Дія». Охочим вакцинуватися необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон для підтвердження реєстрації у додатку «Дія» та бажано – копію декларації з лікарем, якщо її підписано», – написав Микола Поворозник.

Він повідомив, що вакцинація триватиме у суботу та неділю з 10:00 до 18:00 за адресою: просп. Броварський, 15 (корпус 4, вхід 4-А).

«У центрі працюватимуть бригади медиків, які пройшли спеціальні навчання. Під час роботи Центру вакцинації чергуватиме бригада «швидкої», – зазначив Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]