Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Микола Поворозник подякував столичним рятувальникам за героїчну працю в умовах війни

22 квітня 2022 року, 9:14

Від початку повномасштабного російського вторгнення для попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків оперативні підрозділи КАРС «Київська служба порятунку» здійснили 264 виїзди. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У посиленому режимі працюють ще одні герої нашого часу - столичні рятувальники. Від початку повномасштабного вторгнення росіян для попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків підрозділи КАРС здійснили 264 виїзди. Серед них 192 виїзди на надзвичайні ситуації соціального характеру: нещасні випадки з людьми, деблокування постраждалих, 55 виїздів на надзвичайні ситуації техногенного походження: наслідки аварій та катастроф, наявність шкідливих речовин у навколишньому середовищі, раптового руйнування будівель та споруд», – розповів він.

За словами першого заступника голови КМДА, фахівців Київської служби порятунку постійно залучають до робіт з обстеження та вилучення вибухонебезпечних предметів у місцях ведення бойових дій на Київщині.

«Дякуємо усім службам за їх віддану працю у цей непростий час», – наголосив Микола Поворозник.

Рятувальники розбирають завали в одній із багатоповерхівок столиці, що раніше зазнала обстрілів (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]