Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня у київському метро замінили 42 шпали, 29 брусів на стрілочних переводах та 87 метрів рейок

28 червня 2022 року, 9:50

Минулого тижня у столичному метро замінили 42 шпали, 29 брусів на стрілочних переводах та 87 метрів рейок. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Окрім цього, розпочато ремонт ескалатора на станції «Контрактова площа», триває капітальний ремонт ескалаторів на пересадці «Золоті ворота» – «Театральна».  

Із 20 до 27 червня міською підземкою скористалося 3,2 мільйона пасажирів. Майже 820 тисяч із них – пільговики.

Нагадаємо, що сплатити за поїзд можна: транспортною карткою, Qr-квитком, згенерованим у додатку «Київ Цифровий» Qr-кодом, безконтактною банківською карткою, мобільними додатками ApplePay та Google Pay.

Оператором оплати проїзду у громадському транспорті визначено КП «ГІОЦ», до якого можна звернутись в разі виникнення запитань на гарячу лінію: (044) 366 55 55.

Інтервали руху поїздів у пікові години становлять 4-5 хвилин, у між пік – 8-10 хвилин. Детальний графік руху поїздів та режим роботи станцій за посиланням http://metro.kyiv.ua/node/103.

Під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється. Водночас підземні станції як укриття працюють цілодобово.

Нагадаємо, що під час комендантської години з 23:00 до 05:00 станції відповідно до графіку зачинені, проте у вестибюлях перебуває поліцейський, який відповідальний за пропуск людей у нічний час. Для виклику поліцейського необхідно натиснути на дзвінок, що знаходиться біля вхідної групи дверей, та зачекати постового, який організує прохід на станцію.

На станціях, що мають кілька вестибюлів, постовий чергує на тих, які працюють у денний час.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]