Версія для людей із вадами зору

Міська влада підтримає підприємців, які законно користуються земельними ділянками

15 лютого 2016 року, 18:31

Департамент земельних ресурсів КМДА підготував проект рішення, який допоможе бізнесу вижити у складні економічні часи та направити зекономлені кошти на створення нових робочих місць. Так, за словами директора Департаменту Олексія Поліщука, документ передбачає зменшення навантаження на підприємців приблизно на 5-10%.

Через велику інфляцію, яка мала місце у 2015 році (43% – дані статистики) до міської влади звернулися підприємці міста щодо зниження цього навантаження, оскільки на 2016 рік закон вимагає враховувати індекс інфляції при справлянні плати за землю.

«Ми знизимо локальні коефіцієнти в Києві. Це дасть можливість знизити платежі з одного боку, а з іншого – змусить всіх землекористувачів, які ухиляються від оформлення землі, сплачувати за землю, визначені законом 3% від нормативної грошової оцінки», – підкреслив Олексій Поліщук.

Також він додав, що Департамент земельних ресурсів тісно співпрацює з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва і столичними бізнесменами.

«Ми тривалий час вивчали іноземний досвід, аналізували, спільно напрацьовували пропозиції. Проект рішення, про який ми говоримо, максимально враховує ті актуальні побажання, які висловлювалися під час зустрічей. Працюючим сьогодні підприємствам потрібна реальна підтримка з боку держави. І ті компанії, які користуються земельними ділянками у столиці, після введення у дію цього рішення відчують суттєве грошове полегшення», – зазначив директор Департаменту.

Нагадаємо, що у 2015 році за користування земельними ділянками до бюджету міста надійшло 2,6 млрд грн. Це на 36,8% вище, ніж у 2014.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua