Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Міська влада закликає бути пильними і довіряти офіційній інформації: якість води у столиці відповідає нормам

15 червня 2022 року, 9:15

У столиці якість питної води контролюється за показниками епідемічної безпеки та санітарно-хімічними показниками безпечності – жодних відхилень від норм наразі немає, водопровідна вода цілком безпечна. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він наголосив, що ПрАТ АК «Київводоканал» забезпечений усіма необхідними реагентами в достатній кількості, всі водопровідні споруди працюють у штатному режимі, а процеси з водопідготовки відбуваються в установленому порядку. Інформація про якість питної води у Києві щодня публікується на офіційному сайті «Київводоканалу».

Микола Поворозник додав, що місто постійно працює над тим, щоб оперативно надавати містянам актуальну інформацію про те, що відбувається у столиці.

«Серед останніх запитів, які цікавлять містян, є якість повітря та питної води у місті. І це нормально, бо повітря і вода це те, що важливо для кожного», – сказав Микола Поворозник.

Що стосується якості повітря, то інформація, яку надає Державна установа «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» щоденно публікується на сайті КМДА. Крім того, в застосунок «Київ Цифровий» інтегровано сервіс з моніторингу чистоти повітря, де також можна дізнатися про його стан.

Наприкінці травня пункти спостережень за станом повітря, встановлені у столиці, доповнили автоматизованою системою контролю радіаційного фону. Дані про стан екології у місті можна знайти на сайті Управління екології та природніх ресурсів КМДА.

«Як бачите, офіційних джерел, де можна знайти актуальну і достовірну інформацію про стан води та повітря у місті, достатньо. Тому переконливо рекомендую користуватися лише офіційними джерелами інформації аби оперувати достовірними фактами. Сьогодні паніка наш ворог! Не піддавайтеся їй, будьте озброєні правдивою інформацією!» – сказав Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]