Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Міська влада звернулася до Міністерства культури, щоб залучити його до процесу музеєфікації пам’яток і завершення реконструкції Поштової площі

05 червня 2024 року, 16:16

Міська влада звернулася до Міністерства культури та інформаційної політики, щоб залучити його представника до оновленої робочої групи з розробки плану дій із завершення реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що робоча група була створена 5 років тому, але її активній роботі завадили COVID-19 та повномасштабне вторгнення. Тому нещодавно її склад переглянули, запросивши до участі всіх зацікавлених в ефективній роботі: фахівців Мінкульту, археологів, активістів, парламентарів. Їхні фахові рекомендації та ініціативи допоможуть знайти спільне розв’язання проблеми Поштової площі.

«Незавершена реконструкція Поштової площі – багатогранна проблема, яка потребує залучення не тільки міської влади, але й представників державних органів, фахівців з питань збереження культурної спадщини та активістів. Мета робочої групи – узгодити всі проблемні питання, музеєфікувати пам’ятки та нарешті завершити реконструкцію Поштової площі», – наголосив Валентин Мондриївський.

За його словами, міська влада прагне зберегти історичну пам'ятку Національного значення та музеїфікувати її. Однак збереження знахідок такого рівня – це не лише завдання міста, а й держави.

Нагадаємо, столиця залучає фахівців науково-дослідного інституту для дослідження стану будівельних конструкцій на Поштовій площі. Експертиза має перевірити стан будівельних конструкцій, адже всі роботи на об’єкті були зупинені у 2017 році. Від результатів цього дослідження залежатимуть наступні кроки підрядника.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]